Dilediğin tüm oyunları arkadaşınla ve bireysel olarak yüksek performanslı cihazlar ile oynayabileceğin Lenovo Game On'da, turnuvalara katılabilir, Divan kalitesiyle hizmet sunan bir bar'da zaman geçirebilir ve dev ekranda espor maçları izleyebilirsin.

Game On’a giriş ücreti ne kadar?

Lenovo Game On’da hafta içi 20 TL hafta sonu ise 30 TL karşılığında gün boyu dilediğiniz gibi oyun oynayabilirsiniz. Kısacası saat hesabı yapmazsınız, oyun keyfini gün boyu yaşarsınız.

Game On ne zamana kadar açık kalacak?

Oyunseverleri her daim ağırlamak en büyük isteğimiz. Bu yüzden umuyoruz ki Game On bundan sonra hep açık ve hizmetinizde olacak.

STEAM hesabı sağlıyor musunuz?

Evet, Game On’daki bilgisayarlarımızda bulacağınız tüm oyunları oynamak için gereken Steam veya Battle.net hesaplarını sağlıyoruz. Ancak oyunlardaki ilerlemeleriniz kaydedilmiyor.

Yaş sınırı var mı?

Yönetmelik gereği 12 yaşından küçük misafirlerimizi ebeveynleri olmadan alamıyoruz. 15 yaş altı misafirlerimiz de akşam 20:00'dan sonra Game On'da tek başına bulunamıyor.

Lenovo Game On'da hangi cihazlar var?

Game On'da Lenovo'nun yüksek performanslı 26 masaüstü bilgisayarı ile oyuncular için tasarlanmış 10 adet dizüstü bilgisayarı bulunuyor. Bunun yanı sıra 16 adet Xbox One ve Artırılmış Gerçeklik tecrübesi de Lenovo Game On'da oyun deneyimini tamamlıyor.

Turnuvalar düzenleyecek misiniz?

Evet, yaz aylarıyla birlikte Game On’da turnuvalar da başlayacak. FIFA, CS:GO, League of Legends gibi en popüler oyunlara ek olarak Rocket League, Tekken 7, Forza gibi alternatif oyunlarda da tatmin edici ödüllerle birlikte rekabet oluşturacağız.

Beşiktaşlı değilim, yine de gelebilir miyim?

Elbette, Game On’u Beşikaş stadının içerisinde açsak da özünde tüm oyunseverler ile aynı tutkuyu paylaşıyoruz ve dileyen herkesin keyifli vakit geçirmesi tek arzumuz.

Otopark var mı?

Evet, aracınızla gelmeniz halinde Lenovo Game On girişine, stadyumun bilet gişelerinin olduğu bölgeye park edebilirsiniz.

Hangi oyunları oynayabiliyoruz?

En popüler oyunların hepsini Lenovo Game On'da oynayabilirsiniz. İhtiyaç halinde misafirlerimize Steam hesabı da sağlıyoruz.

Kendimiz arkadaşlarımız ile turnuva organize edebilir miyiz?

Önceden bildirip rezervasyon yaptırmanız halinde arkadaşlarınızla kendi aranızda turnuva düzenleyebilirsiniz. İletişim için iletisim@lenovogameon.com adresine mail atabilir veya hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aradığın sorunun cevabını bulamadın mı? Aşağıdaki yollardan biri ile bize kolaylıkla ulaşabilirsin.